Menu
Your Cart

Prekių grąžinimas

1. Remiantis 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių, pirkėjas, įsigijęs prekių elektroninėje parduotuvėje www.vitgeragrinducentras.lt  turi teisę per 14 dienų nuo jų įsigijimo grąžinti prekes pardavėjui.
2. Norėdami atsisakyti prekių, privalote užpildyti, pasirašyti ir išsiųsti prekių grąžinimo formą el. paštu info@vitgeragrinducentras.lt arba registruotu laišku UAB “VITGERA”, adresu Metalo g.,5 , Utena, LT-28001
3. Apie prekių grąžinimą privalote mus informuoti vėliausiai per 14 dienų nuo tada, kai prekė buvo pristatyta.    
4. Norėdami sužinoti tikslias prekių grąžinimo sąlygas galite susisiekti su mumis el. paštu info@vitgeragrinducentras.lt arba telefonu +370 699 79377.
5. Jei atsisakysite pirkinio, pinigus Jums grąžinsime per 15 darbo dienų nuo prašymo gavimo. Pinigai bus pervesti į banko sąskaitą, kurią nurodysite prašyme. Transportavimo išlaidos bus padengiamos tik tuo atveju jeigu tai iš anksto buvo suderinta su mumis.
6. Grąžinimo garantija negalioja šiais atvejais:

a) Pažeistos prekių pakuotės arba prekė buvo panaudota.
b) Prekės pakuotė pažeista ir akivaizdu, kad prekė buvo naudojama kitais tikslais, nei patikrinti jos konsistenciją, savybes ar veikimą

7. Prekė turi būti grąžinta originalioje gamintojo pakuotėje, o pirkėjas turi užtikrinti, kad siuntimo pakuotė būtų saugi ir prekė nebūtų sugadinta ją transportuojant.